Prosinec 2012

Flyleaf - Vítej Kirten

16. prosince 2012 v 11:47 | Selene |  Flyleaf - Other
Tak Kapela Flyleaf má novou zpěvačku kterou schválila i samotná Lacey.
Jmenuje se Kirsen May a zpívala ve skupině Vedera.
Mě osobně se její hlas líbí ale to posuďte sami.
Dám vám sem jeden její videoklip v dobré kvalitě a pak konečně první live nahrávku se skupinou Flyleaf ale nebojte je to opravdu dobrá kvalita.
Flyleaf - Sbohem Lacey

15. prosince 2012 v 11:04 | Selene |  Flyleaf - Other
Tak se Lacey rozhodla soustředit se na domácí život a své dítě a rozhodla se odejít z kapely.
Je to sice velice smutná zpráva ale nebojte, před odchodem stihla natočit nové album "New Horizons" takže její hlas určitě ještě uslyšíme ale nadcházejícího turné se už účastnit nebude.
Kapela si ale našla náhradu ve formě zpěvačky Kirsten May a musím říct že se mi její hlas celkem líbí jen podle vzevření se mi zdá, že narozdíl od Lacey to bude divoška ale to asi ukáže až čas.

Tak nová píseň z alba New Horizons pojmenovaná stejně a klip je myslít rozloučení s Lacey.
Tracy Anderson Dance Cardio

14. prosince 2012 v 10:32 | Selene |  Tracy Anderson
Takže našla sem vám pár videí cardia. Můžete se tedy pořádně zapotit. Smějící se


1/2
2/2


Mít někoho rád takový jaký je....nemožné!

12. prosince 2012 v 18:49 | Selene |  • Naše žvásty
Dobrý večer všem kteř mají taky tak šíleně nemožné kamarády jako já i těm ostatním. Mrkající Říká se: Měj ho rád takový jaký je ale je to vůbec možné? Každý má nějakou vlastnost či zlozvyk který nám nejenom vadí ale přímo nám drásá nervy a tu vlastnost na něm prostě rádi nemáme. Ať už jde o kousání nehtů přez kouření až po prolhanost. Někdy je daná vlastnost maličkost jindy je to veliký problém ale právě to nám brání danou osobu mít rádi v celistvosti takže je to neproveditelné. A ikdyby nějaký člověk neměl žádnou chybu tak by nejspíš všechny štvalo, že žádnou nemá.

Promiňte mi mé zaobírání touto jednoduchou větou ale opakuju si jí vždy když mi něco provede snad má nejbližší kamarádka.
Ona má taky takový malý problém a to je - Nedochvilnost s kompletním nezájem smíšeným s nespolehlivostí.
Chci říct, že jí mám opravdu moc ráda ale jsou chvíle kdy bych jí opravdu zaškrtila... však to znáteSmějící se.

Znáte ty lidi co vám řeknou, že přídou v šest večer a dorazí až v půl sedmé.
Tak to je můj splněný sen protože tahle moje kamarádka v 60% přijde v osm večer a ve zbylích 40% vůbec nedorazí. A pokud si někdo myslí, že napíše sms nebo zavolá tak se šeredně pletete.
Je jí to prostě jedno.... Je jí jdno, že místo čekání na ní by jste mohli jít ven s někým jiným, nebo udělat něco užitečného doma nebo tak. A musm říct, že nejhorší na tom je to, že je velice přecitlivělá takže když se jí jen pokusím naznačit - jdeš o 2 hodiny dýl - tak začne strašně vyšilovat. Že je ta nejhorší na světě, že to ví a ať na ní nekřičím (ačkoli já sem nic neřekla krom zmíněné věty) takže místo toho aby jí člověk vynadal jí ještě uklidňuje.


Víte s tímhle jsem už smířená, když si jí zvu, tak se začnu oblékat a "fintit" až hodinu po té co už u mě měla být ale dnes mě vytočila takovým způsobem, že to už musí ven.Takže v listopadu jsme se domluvili, že spolu a s pár dalšími přáteli oslavíme silvestra u ní doma. A dnes 13.prosince jí volám abych vyjasnila spaní (kdo kde atd.) a ona mi velice pomíchaně začala vysvětlovat, že se s nějakými přáteli domluvila na silvestra v nějaké chatě.

Hned po té co sem se probrala z šoku sem se jí zeptala proč jim neřekla, že už plány má a vypadlo z ní, že se s nimi domluvila už v září!!! a zapoměla na to.

Takže sem měla blízko mrtvice a zeptala sem se jí proč mi to teda neřekla, když máme mít silvestra u ní a ona na to: " já ti to chtěla říct do očí" tak jí říkam: "viděli sme se snad milionkrát to si mi to nemohla říct dřív? Nemohla si mi zavolat když sou lidi pozvaný k tobě abychom si to zařídili jinak? Kdy si mi to jako chtěla říct 25.prosince až si budeme předávat dárky? " v té chvíli sem byla taaak naštvaná, že sem přemíšlela jaká by byla trestní sazba za vraždu.


A teď mi poraďte co jí mám proboha říct až jí zase uvidím? Protože já si pořád myslím že nějakých 20let by za to stálo...

Jak začít hubnout aneb čím si to zezačátku usnadnit

3. prosince 2012 v 10:36 | Selene |  • Typy a rady
Takže pokud už vás omrzelo říkat si každý den zítra začnu a chcete skutečně začít tak vám dám pár typů které mi to ze začátku moc usnadnili. Smějící se

1. Začněte změnou
- Váš největší nepřítel je stereotyp. To jak se chováte teď vás dostalo na váhu jakou máte a změnit chováni je velice těžké. Proto ve všech těch pořadech o hubnutí pošlou "tlouštíky" někam jinam. A pokud nemáte čas ani peníze na to někam jet, pomoc je jednoduchá.


Změňte svůj pokoj, byt, dům... Stačí když přestavíte nábytek, poté to bude jako nový začátek. A v "novém" pokoji či bytě si můžete vytvořit nové - zdravé návyky.

2. Určete si cíl

Stanovte si nějaký milník ke kterému se budete snažit zhubnout. Např. já mám první na silvestra (chci mít o 10kg méně) letos na fotkách chci vypadat dobře Smějící se a druhý mám koncem ledna to má sestřenka maturák a to chci minimálně o dalších 5kg.
Když budete mít takový důvod nebudete chtít tolik podvádět. Pokud by ste si řekli, že je to do neurčita pozvolna by jste polevovali až by ste přestali úplně.


3. Změřte se
Změřte se aby ste nejen cítili ale i vyděli pokroky. Ruce, prsa, pas, břicho, stehna, lítka... atd. prakticky se můžete změřit kde chcete jen musíte přesně vědět kde se měříte takže pokud máte např na břiše nějakou pihu můžete se podle ní orientovat.


A zvážit se je také samozřejmost. Važte se vždy ráno, ještě před snídaní a nejlíp ještě v noční košilce (chlapy v trenýrkách Smějící se né že si na to budete oblékat košilku...Smějící se) aby to oblečení nezkreslovalo.


4. Jezte jinak
Používejte menší talíře a příbory. Pokud si naložíte jídlo na veliký talíř bude se vám zdát, že je toho málo ale když použijete menší talířek bude se vám zdát, že je jídla dost protože talíř bude pěkně plný.
Taky používejte menší příbory, buďto dětské nebo jako já malou vidličku na dorty. Nejenom, že díky tomu že budete jíst po menších soustech a tudíš déle. (žaludku trvá 20 minut než mu dojde že je plný) Ale také tím, že sníte více soust vám bude připadat, že jste toho snědli více.


5. Počítejte se hříchem
Pokud si odepřete všechny dobroty tak to vydržíte tak týden a je po dietě. Například já si každý den večer dávám něco na zub. Samozřejmě hlídám aby to nepřesáhlo můj denní naplánovaný příjem kalorií. Takže pokud ste požitkáři jako já tak si dejte něco malého každý den a pokud jste spíš labužníci tak si to nechte jen na jeden den v týdnu a dejte si něco pořádného třeba kousek dortu...Mrkající


6.Pánujte a předbale
Plánujte co uvaříte a pokud nemáte moc času vařte si dopředu a oběd, svačinu a pod. si dávejte do plastových mističek. Předejdete tak tomu, že přídete z práce/školy a sníte všechno co vám příde pod ruku protože jste prostě hladový.


7. Pijte!
Lidské tělo je ze 70% tvořeno vodou a každý člověk by měl vypít 2-3litry denně.
Což nikdo z nás nedělá, jde o to, že nemáme ani čas se napít.
Problém je v tom že pokud naše orgány nemají dost vody tak svou energii vykládají na to aby vůbec fungovali a né na odbourávání tuků.
Také si musíte uvědomit, že když hubnete tak ten tuk musí vyjít ven z vašeho těla a to právě tak, že ho musíte doslova vypláchnout.
Navíc když budete mít dost vody tak jí vaše tělo přestane zadržovat a vy se zmenšíte i o 1 velikost.Mrkající