Září 2012

Podpora při dietě

28. září 2012 v 20:15 | Selene |  • Podpora aneb členky
Ahoj lidi, tak sem se pustila do hubnutí. A napadlo mě, že bychom se do toho mohli pustit spolu. Dělit se o nápady na diety, cvičení, motivaci, podporu, pochvaly a tak podobně.

Napadlo mě, že bychom si všechny (předpokládám účast holekSmějící se ) udělaly profil. ten bych tu zveřejnila a postupně přidávala výsledky...

Jako:

- jméno či přezdívka
- věk
- váha
- míry - prsa, Pas, břicho, stehna, lítka,
- a mohla by být i fotka třeba se zakrytým obličejem nebo tak a postupně by byl vidět ten pokrok když sem dám další foto.

a tak každé dva týdny by ste mi posílaly zprávy ja váha míry a tak...
Tak co vy na to? Dete do toho se mnou?

Zelený čaj - Ráno místo kafe jako pomoc při hubnutí a detoxikaci

28. září 2012 v 20:14 | Selene |  • Typy a rady
Tak začínám se pouštět víc do rubriky pro hubnutí a napadlo mě začít tím že, vám poradím co pít při snídani místo kafe.

Zelený čaj povzbuzuje metabolismus (takže budete rychleji spalovat tuky) obsahuje fluoridy, polysacharidy, vitaminy E a C, tein, hořčík, vápník, železo, fosfor, sodík a pro ty co nevědí, tein je vlastně kofejn který obsahuje čaj (zelený, černý a podobně, ne nějaký jahodový patok) jen je jemnější ale i tak funguje stejně jako kafe, pokud potřebujete ráno probrat jako já.

Takové ty "zázrační pilulky" na hubnutí vetšinou právě obsahují výtažky ze zeleného čaje, jen k tomu ještě přidají nějaké vitaminy navíc, a případně výtažky z pepře který také pomáhá trávení a dají na to pěkně mastnou cenovku.
Takže si radši dejte ráno jeden hrnek čaje a bude.
A dejte pozor všeho moc škodí! pokud ho budete pít moc tak je to pro organismus moc velká zátěž. Navíc zároveň dehydratuje takže by vám to moc nepomohlo... ale to byste museli vypít 2 litry denně. (Kamarádka ho takhle pila, a byla pořád unavená a bolela jí hlava a byla jako praštěná... což bylo tedy zábavné...)

A tady je návod na přípravu aby ste z každého sáčku dostaly maximum látek i chuti.

Čajové lístky nebo sáček s čajem nezaléváme vroucí vodou, ale vodou, která má teplotu mezi 70 a 80oC (vodu necháme asi 2 - 3 minuty chladnout, každou minutu klesá její teplota asi o 8 - 10oC). Čaj louhujeme další 2 - 3 minuty a pijeme ho teplý.