Červenec 2010

Beyonce a Justin Timberlake - Single ladie ( parodie)

31. července 2010 v 19:34 | Selene |  Srandičky videa
Ahoj lidi, tak mám tady skvělé video... mě teda dost pobavilo... sama Beyonce s pomocí Justina Timberlakea a dalších tří lidí udělaly parodii na píseň Single ladie od Beyonce...
Doporučuju mrknout
Pro ty co tento klip neznají tak tady je originál...

A tady je už slibovaná parodie...Můj názor na Homosexualitu

27. července 2010 v 13:00 | Selene |  • Téma týdne
Homosexuálové pomalu ale jistě boří všechny předsudky a podle mě je to dobře. Láska dvou lidí (heterosexuálních) je ve značné míře ovlivněna reprodukcí a vůbec biologickým řádem. Člověk tíhne si někoho najít proto aby měl děti. Zato gayové a lesbičky nejsou hnáni tímto popudem. Jejich láska je jiná (podle mě je víc upřímná a opravdová).
Mnoho lídí se pozastavuje nad možností registrovaného
mnzbtv
partnerství ale nevím co na tom mají. Zkuste si představit, že jste s někým 30let a pak by se tomu člověku něco stalo a doktoři by vám ani nemohli říct co s ním je protože v úředním světě k němu nemáte žádný vztah.
A co teprve kdyby měl dítě a ač by jste ho vychovávali spoustu let tak by vám ho odebrali protože podle papírů nejste jeho rodič. Tím, že je teď možné se registrovat nepřibude homosexuálů ale bude víc šťastných rodin.
Teď už stačí jen povolit adopci homosexuálním párům
oiujhgf
a mnoho lidí bude šťastných. A tím nemyslím jen gaye a lezbyčky ale také děti ze sirotčinců. Česká republika má podle statistik snad největší počet dětí v dětských domovech tak proč jim nedopřát láskyplný domov?
Podle spousty výzkumů bylo dokázáno, že sexuální orientace se výchovou nedá změnit tak o co jde? O předsudky...
Možná by to chtělo aspoň se pokusit udělat svět hezčím místem, hodit předsudky a odsuzování za hlavu a prostě se na ten pár co se drží za ruce na ulici usmát ať už je sestava účastníků jakákoli a nechat je žít svůj sen. A třeba pak se splní ten váš...Indiánský horoskop - Husa ( 22.12. – 19.1.)

25. července 2010 v 20:00 | Selene |  Indiánský horoskop

Lidem narozeným mezi 22. prosincem a 19. lednem
husa
říkáme v názvosloví Indiánského horoskopu "Husy". Tento zvířecí symbol v nás patrně vzbudí úsměv. V Indiánech však divoké husy rozhodně neprobuzovaly úsměv. Ale spíše obdiv. Indiáni totiž vypozorovali, že i když je tento pták poměrně těžký a činí mu někdy potíže, aby se vznesl k obloze, nakonec to vždycky dokáže. A nejenže dokáže nakonec umí uletět dlouhou cestu za svým novým domovem a poté se vrátit do toho starého. To je přímo zázračný výkon. Tyto zrozence ovlivňuje zemský živel (stabilita, racionální přístup, řád, cílevědomost), vládne jim pak vítr severní (uzdravení, obnova).

Totéž platí o "Husích lidech". Dokážou překvapit ohromnou sílou a odhodláním, se kterým přistupují k životu. Jejich přednosti však nespočívají v okamžitých rozhodnutích a spontánních reakcích. Naopak, dají si načas, záležitost proberou ze všech stran, zváží všechny alternativy. Pokud už se k něčemu odhodlají, jdou za svým záměrem přímo. Jsou to houževnatí, pracovití a cílevědomí lidé. Často se stává, že si stanoví příliš obtížně dosažitelný cíl, ne však nesmyslný či pošetilý.

Více - viz Celý článek...

The White Stripes v seriálu The Simpsons

25. července 2010 v 13:00 | Selene |  The white stripes- Videoklipy
Doporučuju se napřed kouknout na klip.
A tady Bartova verze:Indiánský horoskop - Sova ( 23.11. – 21.12.)

24. července 2010 v 20:00 | Selene |  Indiánský horoskop

Lidem narozeným mezi 23. listopadem a 21. prosincem
sova
říkáme v názvosloví Indiánského horoskopu "Sovy". Lidé patřící k tomuto znamení touží nejen vědět, ale taktéž šířit své názory a zkušenosti mezi lidi. Indiáni věřili, že Sovy jsou poslem moudrosti a míru. Tyto zrozence ovlivňuje ohnivý živel (síla, aktivita, tvoření, vůle, činy), vládne jim pak vítr západní (cítění, vnímání, empatie). Sova je symbolem osvícenectví a vědění. Stejně tomu bylo i ve světě starých indiánů. Byl to posel životní modrosti, hluboké pravdy, vyslanec Stvořitele.

Soví lidé nebaží po moci, jsou mírumilovní a chtějí být svojí aktivitou prospěšní. Touží nosit dobré zprávy, podílet se na úspěších a oslavovat radosti života. Soví lidé se tak snadno učí novým věcem, tak snadno se nadchnou pro nové projekty, tak lehce najdou v mysli nové nápady, až se ostatním tají dech.

Právě z toho důvodu bývají ostatními někdy považovány za namyšlené, občas se chovají povýšenecky. A jsou-li navíc o svých ideálech a pravdách neotřesitelně přesvědčeny, bývá s nimi nejednou těžká řeč. Otevřít nové obzory a možnosti pohledu jim pak dokáže jen autorita, kterou sami uznávají. To však platí jen v případech, kdy se jedná o ty nejzásadnější otázky. Jinak jsou naopak velice otevřeni jakékoliv debatě a diskusi. Raději každý problém proberou se všemi zúčastněnými stranami a snaží se nalézt optimální řešení, které by uspokojilo všechny. To je přístup, který by si měly osvojit všechny Sovy. Naslouchat a akceptovat názory nejen uznaných odborníků, zajímavá iniciativa může vzejít i od těch, od kterých bychom to nečekali. Jednají férově.

Více - viz Celý článek...

Indiánský horoskop - Had (23.10. – 22.11. )

23. července 2010 v 20:00 | Selene |  Indiánský horoskop

Lidem narozeným mezi 23. říjnem a 22. listopadem
had
říkáme v názvosloví Indiánského horoskopu "Hadi". Had se dostane všude, zjeví se nečekaně, může i z ničeho nic udeřit, jeho hypnotizující pohled pohltí celé okolí. Ač se zdají nenápadní, dovedou proklouznout tam, kam chtějí. Jakmile ucítí nebezpečí, umějí se účinně bránit. V případě však, že cítí klid, ukáže se jejich loajalita, silná osobnost, šarm a čarovná moc podmanit si okolí. Tyto zrozence ovlivňuje vodní živel (cit, emoce, empatie, duševno), vládne jim pak vítr západní (cítění, vnímání, empatie). I přes to, že had patřil a patří k jedněm z nejnebezpečnějších živočichů a v evropské kulturní tradici vystupuje většinou coby spodobnění zla či ďábla a mnoho lidí se ho štítí, u starých indiánů tomu bylo naopak. Ne, že by nepředstavoval nebezpečí, ale pokud šlo o mystické záležitosti, byl ztělesněnou modrostí, magickou postavou a představitel nadpřirozených (s lidmi spřátelených) sil.

Bývají to skutečně moudří a hloubaví lidé, dobří pozorovatelé, kteří si nedají pokoj, dokud nepřijdou na kloub nějaké záhadě. Neprohlédnou to, co má být skryto, neodhalí to, co má být tajné. Ti, kteří před Hady něco utajují nebo se vyznačují neprůhledným chováním pak na ně působí jako výzva. Pomáhá jim jeden velký trumf. Jsou obdařeni intuicí, šestým smyslem. Odpověď a výsledný obraz poskládají i z malých dílků - krok po kroku a s neúnavnou pílí. Nepotřebují policejní školy, aby odhalili to, co ostatní nevidí. Hadí lidé umí vyslovit jednoznačný závěr a do věcí či řešení problémů vnášejí světlo.

Více - viz Celý článek...


Indiánský horoskop - Havran ( 22.9. – 22.10.)

22. července 2010 v 20:00 | Selene |  Indiánský horoskop
Lidem narozeným mezi 22. září a 22. říjnem
havran
říkáme v názvosloví Indiánského horoskopu "Havrani". Jsou znamení, jejichž symbolika je každému hned jasná. Na druhou stranu některá jiná skrývají hned několik významů. Mezi taková patří právě Havran. V naší kultuře neměl havran zrovna nejpozitivnější úlohu.Tyto zrozence ovlivňuje vzdušný živel (myšlení, rozum, pohyblivost, bystrost), vládne jim pak vítr západní, který s sebou přináší poznání a soudnost. V evropské kultuře je havran symbolem smrti, je to zlé znamení. Pro indiány však každé zvíře představovalo tvora s duší, tedy potomka "Velké Matky" - Země. Žádné stvoření pak nemohlo být představitelem záporných vlastností. Nejinak je tomu i v případě havrana.

Typická je pro lidi narozené v totemu Havrana potřeba společnosti a společenského života. Nemají rádi samotu, ve skupině se cítí bezpečně a sebejistě. Bývají to otevřené, přátelské a vstřícné povahy. Umí navazovat nové známosti, jsou komunikativní, mají diplomatický talent. Navázané známosti jsou však docela často povrchní (nechají se okouzlit zevnějškem - neumějí proniknout "dovnitř").

Více - viz Celý článek...

Indiánský horoskop - Medvěd ( 22.8. – 21.9. )

21. července 2010 v 20:00 | Selene |  Indiánský horoskop

Lidem narozeným mezi 22. srpnem a 21. zářím
medvěd
říkáme v názvosloví Indiánského horoskopu "Medvědi". Nezávislost a šikovnost jsou jejich hlavními znaky. I když druhá charakteristika nemusí být vždy patrná na první pohled. Medvědi jsou učenliví a brzy si osvojí praktičnost, protože na tom závisí jejich přežití. Tyto zrozence ovlivňuje zemský živel (stabilita, racionální přístup, řád, cílevědomost), vládne jim pak vítr jižní (cítění, vnímání, empatie). Medvěda většinou posuzujeme jako neobratné, těžké a lenivé zvíře. Indiáni však život medvěda důvěrně znali. Pro ně byl naopak symbolem hbitosti, obratnosti, rychlosti, síly, klidu a rozvahy.

Obdobně nahlíželi i na lidi, kteří byli narozeni v totemu Medvěda. Nejsou to jedinci nutně toužící po životě ve skupině. Dost dobře se o sebe dokáží postarat sami. Jsou samostatní a nezávislí. Ví, že na sebe se mohou spolehnout. O svých kvalitách a přednostech jsou totiž zcela přesvědčeni. Mají za to, že jen oni jsou schopni zvládnout danou úlohu. Protože jsou pak na všechno z jejich viny sami, musí pracovat o to tvrději, pilněji. Vyznačují se praktickým a rozumným přístupem nejen k jednotlivým úkolům, ale i k celému svému životu. Raději si všechno pečlivě a systematicky připraví a naplánují.
Více - viz Celý článek...

Indiánský horoskop - Losos ( 22.7. – 21.8. )

20. července 2010 v 20:00 | Selene |  Indiánský horoskop
Lidem narozeným mezi 22. červencem a 21. srpnem
losos
říkáme v názvosloví Indiánského horoskopu "Lososi". Losos byl od dávných dob považován za elegána vod. A nejen to. Losos vzbuzoval obdiv, protože musel překonat dlouhou a nebezpečnou cestu k místům, kde se tře. Proto stará indiánská kultura přisoudila tento symbol lidem, kteří se nezaleknou žádné překážky a kteří mají před sebou jasný cíl. Tyto zrozence ovlivňuje ohnivý živel (aktivita, tvoření, vůle, činy), vládne jim pak vítr jižní (cítění, vnímání, empatie).

V Lososech hoří odvážné srdce a touha riskovat. A pak nastávají dvě možnosti. Buď Losos dobude nejvyšší mety, o které se jiným jen zdálo, nebo také může naopak prohrát na plné čáře. A nutno říci, že staré legendy popisují, že v případě Lososů býval přímo propastný rozdíl mezi prohrou a výhrou.

Lososi žijí v křišťálově čistých vodách, nesnášejí špinavé bahnité vody. Když to aplikujeme na tyto zrozence, vyjde nám jediné. Lososi zbožňují upřímnost. Ať je sebedrsnější. Naopak je děsí, když druzí před nimi něco schovávají, když se snaží skrýt skutečnost. Neprůhledné vztahy tyto lidi děsí. To raději vztah ukončí a uplavou do jiných vod.

Jsou zvyklí žít naplno a jsou stále aktivní. Není pak divu, že často trpí srdečními chorobami. Měli by poznat, kdy už je toho na ně moc a prostě vysadit. Možná bude těžké uznat svoji nahraditelnost, ale vyplatí se. Je lepší odpočinout si, načerpat síly a pustit do boje s případnou konkurencí než prohrát boj s infarktem. Umění žít naplno se projevuje i v partnerském soužití. Rádi si dokazují své schopnosti. S potěšením si jen tak zaflirtují, pokud se však vztah stane vážným, odevzdají celé své srdce a partnera hýčkají vzácnými perlami donesenými z mořských hlubin. Na oplátku žádají přímé jednání.Rovněž jim nezapomeňte připomínat jejich úspěchy a výjimečnost.

Více - viz Celý článek...


Indiánský horoskop - Datel ( 21.6. – 21.7. )

19. července 2010 v 20:00 | Selene |  Indiánský horoskop

Lidem narozeným mezi 21. červnem a 21. červencem
datel
říkáme v názvosloví Indiánského horoskopu "Datli". Ve staré indiánské kultuře se traduje, že datlové jsou lékaři stromů. A stromy byly pro Indiány neživým kusem dřeva, z kterého se dá udělat kuchyňská linka, papír nebo který se musí vykácet, protože překáží na příjezdové cestě. Tyto zrozence ovlivňuje vodní živel (cit, emoce, empatie, duševno), vládne jim pak vítr jižní (cítění, vnímání, empatie). Indiáni spatřovali v lidech zrozených v totemu Datla léčitele a mocné uzdravovatele. Byli přesvědčeni, že stejně jako datel zbavuje strom nemoci zevnitř a zabíjí škůdce, kteří jsou zavrtaní hluboko v kmeni, mohou tito jedinci pomoci svému bližnímu taktéž "zevnitř". Tradovalo se o nich, že příčiny neduhů objeví díky citu, empatii a umění naslouchat.

O datlovi vypráví hezká legenda: Jednoho krásného dne si Matka Země svolala všechna zvířata, ptáky a zástupce lidí. Mezi pozvanými byl i datel. Ten se tehdy honosil krásným "červeným kabátem", červeným peřím. Oslavovalo se, když vtom datel zpozorněl a zaslechl vzdálené rytmické bubnování. Šaman kmene volala o pomoc, protože jejich posvátný Strom života umíral. Datel neváhal a letěl Stromu na pomoc. Když tam přiletěl, zjistil, že Strom života má škůdce až ve svém nejhlubším nitru. Musel se tedy nějak dostat dovnitř. Když se prodíral dřevem, na peříčka se mu nalepila čerň, která se rozprostírala v kmenu (vesmír) a v níž svítily plaménky života (hvězdy). Datel svým ostrým zobákem zneškodnil škůdce, ale ten ho ještě předtím zranil. Když datel vylétl zase z kmene ven, byl celý černý, jen na hlavě měl od krve zašpiněná pírka. Od té doby se datlové na poctu Toho, který zachránil Strom života, oblékají do stejných barev a léčí duše.
Více - viz Celý článek...


Indiánský horoskop - Jelen ( 21.5. – 20.6. )

18. července 2010 v 20:00 | Selene |  Indiánský horoskop

Lidem narozeným mezi 21. květnem a 20. červnem
jelen
říkáme v názvosloví Indiánského horoskopu "Jeleni". Stará indiánská kultura viděla v jelenu velmi čisté a elegantní zvíře. Některé kmeny přijaly za třetí symbol kruhu Země "laň". Ať tak či onak, na první pohled je patrné, co má daný symbol vyjádřit - tito lidé jsou čilí, velmi šikovní pozorovatelé, kteří se neradi pouštějí do bojů. Tyto zrozence ovlivňuje vzdušný živel (myšlení, rozum, pohyblivost, bystrost), vládne jim pak vítr východní (cílevědomost, intuice, učení). Jsou šikovní pozorovatelé, nebezpečí a nepřítele umí vycítit na dálku. S předstihem pak dokáží obratně reagovat a elegantně se vyhýbají otevřeným konfliktům a bojům. Kdo uteče, vyhraje! Je-li však střet nevyhnutelný, nastaví hlavu. Ano, tam se totiž skrývá jejich mocná zbraň.

Staří Indiáni považovali jeleny za velmi bystrá a inteligentní zvířata. Všeobecně se věřilo, že člověk narozený v Jelenu je od narození chytrý. A také že tito lidé jsou předurčeni být vyslanci, kteří zajišťují komunikaci s ostatními kmeny. Když si představíme "jeleny", určitě nás upoutá jejich neustálý nepokoj a to se přeneslo i na lidi zrozené pod tímto znamením. Jsou nespokojení, lehce podléhají stresu, špatně spí a stále "přeskakují" z jedné činnosti na druhou. Také se může stát, že najednou zjistí, že si prostě nedokážou odpočinout.
Více - viz Celý článek...

Indiánský horoskop - Bobr ( 20.4. – 20.5. )

17. července 2010 v 20:00 | Selene |  Indiánský horoskop

Lidem narozeným mezi 20. dubnem a 20. květnem
bobr
říkáme v názvosloví Indiánského horoskopu "Bobři". Bobr symbolizoval pro staré Indiány zemského tvora, který se mohl zdát nenápadný, ale nikdy nestrádal.Tyto zrozence ovlivňuje zemský živel (stabilita, racionální přístup, řád, cílevědomost), vládne jim pak vítr východní (cílevědomost, intuice, učení). Bobři milují jistotu a bezpečí. Stojí pevně na zemi a jsou to typičtí realisti. Jsou mistry praktického života, moudří lidé. Bobr přeměňuje životní prostředí ke svému pohodlí a potřebě. Je to jakýsi stavitel místa, kde se usadil přesně takoví jsou Bobří lidé - věčně se jim líbí něco přestavovat, pracovat se zeminou, dřevem a dalšími materiály. Jsou to velmi šikovní kutilové a řemeslníci. Člověk narozený v totemu Bobra si cílevědomě buduje kvalitní domeček, který stojí na pevných základech, není jen tak vidět a do kterého mají přístup výhradně pozvaní.
Více - viz Celý článek...

Cinema Bizarre - Základní info

17. července 2010 v 13:00 | Selene |  Cinema Bizzare- Other

Cinema Bizarre, je skupina z Berlína. Členové skupiny jsou Strify, Kiro, Shin, Yu, a byl Luminor (ten odešel ještě před rozpadem kapely).

Jejich první singlové album (Final Attraction) vyšlo 14.9.2007.

Kluci se seznámili v červnu 2007 na Anime festu v Berlíně. Předtím si psali na německých stránkách o Anime a Manga. Na tomto srazu se dohodli že budou dělat muziku.

V srpnu roku 2009 vyšlo již tolik očekávané album s názvem ToyZ a celá skupina vyjela na turné.

Ovšem na začátku letošního roku, přesněji 21.ledna 2010 se skupina rozpadla informovaly o tom na svém myspace. Zde je to v němčině a píšou tam něco v tom smyslu, že je čas jít dál, že to bylo užasné a zkončit se má v tom nejlepším.

Tato kapela působyla od června 2007 do 21. ledna 2010 což jsou 2 roky a cca 7 měsíců.

db
Z leva: Yu, Strify, Kiro, Shin, Romeo Nightingale

Členové:

Shin - bicí

Kiro
- baskytara

Strify - zpěv

Yu - kytara

Luminor
- zpěv, klávesy

Romeo Nightingale - klávesy


Indiánský horoskop - Sokol ( 21.3. – 19.4. )

16. července 2010 v 20:00 | Selene |  Indiánský horoskop
Lidem narozeným mezi 21. březnem a 19. dubnem
sokol
říkáme v názvosloví Indiánského horoskopu "Sokoli". Indiáni považovali sokola za velmi elegantního dravce, který pro ně symbolizoval svobodu. Sokol vyl velice uctívaným, neboť staří Indiáni věřili, že duch Sokola má schopnost obdarovávat duši tou správnou dávkou nezávislosti, dravost a tím zajistit úspěch. Tyto zrozence ovlivňuje ohnivý živel (síla, aktivita, tvoření, vůle, činy), vládne jim pak vítr východní (cílevědomost, intuice, učení). Při charakterizování jednotlivých totemů můžeme vyjít ze znalosti života zvířat Kruhu Země. Není tomu jinak ani v případě znamení Sokola. Sokol je dravec. Bystrý pozorovatel schopný kdykoli a okamžitě vystartovat za svým cílem, kořistí, úlovkem. Díky spontánnosti, často zbrklosti, někdy startuje vícekrát než uloví. To ho však neodradí od dalších vzletů.

Ve své schopnosti neoblomně věří, vytčené mety považuje za dosažené a pokud jich nedostane nevadí, aspoň se proletěl, viděl něco nového, ověřil si postupy. Úspěch se pak dříve či později určitě dostaví. Zdravý rozum mu občas zatemní temperament, náhlé emocionální vzplanutí - reaguje pak prudce, bez okolků, přímo. Jen aby nenarazil. Při rychlosti jeho letu to může hodně zabolet! To se může projevit i v mezilidských vztazích. "Sokolové" bývají v jednání s jinými lidmi přímí, upřímní, nenávidí přetvářku. Bývají dobrými zaměstnanci - jsou aktivní a svou práci odvedou svědomitě. Pokud si je znepřátelíte, můžete si za to sami.
Více - viz Celý článek...