Únor 2009


Tim Burton´s Vincent

28. února 2009 v 22:29 | idioti |  Zajímavosti- videa
Omlouvám se , že nejsou český titulky , ale podle mě kdo aspoň trochu nebo i líp umí anglicky tak tomu celkem rozumí , ale rozhodně budu pátrat dál , až najdu s českýma titulkama .


Alesana - Info

28. února 2009 v 22:13 | idioti |  Alesana- Other
Alesana je Americká post-hardcore,emo-screamo (překlad- je to kombinace jemného sladkého a klidného zpěvu a brutálního křiku ) skupina,která byla založena v říjnu 2004 v Raleigh-Severna Carolina.Alesana má celkem 6 členů,ale na některých fotkách se jich objevuje jen 5 nebo dokonce jen 4.Skupina získala uznání v místní soutěžii Tragic Hero Records v květnu 2005. V roce 2006 skupina zacala nahravat CD 'On Frail Wings of Vanity and Wax' a byl podepsan Fearless Records v Prosinci.Dale mela Alesana turne po Spojených státech a Mexiku v roce 2006 - 2007 se skupinami jako je Haste the Day a Bless The Fall.Skupina bude tento rok (2007) vystupovat na Vans Warped Tour.Alesana byla nedávno uváděna na Punk Goes Acoustic 2[1] s akustickou verzí jejich songu Apology.Dennis Lee - vokály
Shawn Milke - vokály / kytara / Piano
Patrcik Thompson- kytara
Adam - Guitars / vokály
Steven Tomany - Basová kytara
Jeremy Bryan - bubny
Avril Lavigne - Info

28. února 2009 v 18:04 | idioti |  Avril Lavigne- Other
Kanadská zpěvačka Avril Lavigne (celým jménem Avril Ramona Lavigne Whibley, nikoliv Avril Lavinge) . Narodila se 27. září 1984 v Belleville v Ontariu. Její rodiče jsou francouzského původu, nicméně Avril francouzsky nemluví. Její matka si všimla , že má hudební talent , když byly Avril dva roky , zpívala s ní písně z kostela .

Svým obrovským talentem upoutala manažera Cliffa Fabriho, když zpívala coververze country písní v knihkupectví v Kingstone v Ontariu.Kromě zpěvu se Avril věnuje také filmové kariéře. Svůj dabingový debut si odbyla v animovaném filmu Za plotem. Avril si také zahrála ve filmu The Flock.Nějaký čas se o Avril říkalo, že je vegetariánka. To však sama popřela, neboť se ráda s chutí zakousne do hamburgeru :). Jejím oblíbeným jídlem je pizza s olivami, kterou však kvůli hlasivkám nejí moc často.